Üye Girişi Üye Ol
.
KOLEKSİYON       HAKKIMIZDA       BLOG       İLETİŞİM

İade ve İptal Koşulları

BANTLP'den alınan ürünleri kullanmadığınız takdirde 15 gün içerisinde faturası ile birlikte geri iade edilerek, istenilen başka bir ürünle değiştirebilir veya ücret iadesi talap edebilirsiniz. İade ve değişimde fatura ibrazı zorunludur. B3ANTLP olarak tüm siparişler gerekli kontrollerden geçerek kargolanmaktadır. Ürünün kullanılması, yıkanması veya zarar görmüş(tarafımızdan kaynaklanmayan) olması durumunda ürün iadesi ve değişim mümkün olmamaktadır. Ürün orijinal paketinde, etiketleri zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir.


Beden olmaması durumunda 1 kez ücretsiz değişim yapabilirsiniz. İkinci kez değişim talebi için kargo ücretleri tarafınıza ait olmaktadır. İade için anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz şekilde iade yapabilirsiniz.


İade taleplerinizi sipariş ve fatura numarası ile birlikte info@b3antlp.com adresine iade nedenini belirterek bildirebilirsiniz. ( 2 iş günü içerisinde mailinize geri dönülecektir )


Ücret iadesi, ürün tarafımıza ulaşıp iade şartlarına uyduğu takdirde 1-3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.


Ayıplı ürün olması durumunda ürün birebir aynı modeli ile değişiminde kargo ücreti B3ANTLP'ye aittir. 

SEPETİM
x
Sepetinizde Hiç Ürün Yok